KURUMSALAntilsan A.Ş., merkezi Antalya olmak üzere Isparta-Burdur ve Muğla illeri coğrafi bölgelerine  doğrudan, Ege-Karadeniz-İç Anadolu-Güney ve Doğu Anadolu bölgelerinde distribütör ve ana bayileri  aracılığı ile tarımsal girdilerin pazarlanması konusunda faaliyet gösteren dinamik bir şirkettir. Aksu, Kumluca, Demre, Fethiye ve  Kınık irtibat  ofisleri ve çok sayıda ziraat mühendisleri  ile daima Türk Tarımı’nın hizmetindedir.

1991 yılında kurulan şirketimiz üç ana alanda faaliyet göstermektedir. Bunların ilki,konusunda dünya lideri olan  Dow Agrosciences firmasının ürettiği  zirai ilaçların satışı ve  pazarlamasıdır. İkinci faaliyet alanımız, biyolojik ürünler grubudur. Bu gruba biyolojik polinasyon amaçlı kullanılan Bombus arılarının üretimi, dağıtımı, satışı ve pazarlanması, teknik desteği; faydalı böcek ithalatı,servis ve teknik desteği, yapışkan tuzak ve diğer özel ürünlerin satış ve pazarlanması ile  teknik desteği dahildir. Üçüncü alan ise, % 100 Antilsan A.Ş. iştiraki olan Antilsan Fide Ltd. Şti.tarafından üretilen ,hastalık ve zararlılardan ari, aşılı ve düz fide satışıdır.

Antilsan A.Ş ve Biobest N.V. ortaklığıyla kurulan Biobest Antalya Ltd. Şti., 1997 yılında iç pazar için koloni üretimine başlamıştır. 2004 yılından itibaren ihracata başlanmıştır. Tesisimiz, iç  ve dış pazar Bombus arısı kolonisi taleplerini yılın 12 ayı boyunca karşılayabilmektedir. Ayrıca tüm dünyanın ihtiyacını karşılayabilecek “Bombus arısı kraliçe üretim” kapasitesine de sahiptir.Yukarıda adı geçen ve ortaklığımızın olduğu Biobest N.V. firması, Belçika merkezlidir ve dünya çapında 45’ten fazla ülkede Bombus arılarının üretimi ve doğal polinasyonda kullanılması, 30’dan fazla faydalı böceğin üretimi ve biyolojik mücadele çerçevesinde tarımsal alanlarda kullanılması, yapışkan tuzak ve feromonların üretimi ve tarımsal alanlarda kullanılması konularında dünya lideridir.

Bize Ulaşın

Antilsan Merkez
Etiler Mah. Evliya Çelebi Cad. Remel Plaza No:23/105 Muratpaşa/ANTALYA

Tel: + 90 242 322 89 00
info@antilsan.com.tr
İletişim formu için tıklayın »