Fide

Fidede son teknoloji hizmetinizde !

 

 

Antilsan Fide Üretim Tesisi, sera sebzeciliğinin gelişmesiyle artan fide talebine karşılık vermek amacıyla 2007 yılında Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Abdurrahnmanlar kasabasında kurulmuş ve üretime başlamıştır. Toplam 60.000 m2’lik arazi üzerine kurulu tesisimiz 33.000 m2’lik kapalı iretim alanına sahiptir. 2009 yılında yaptiği ilave yatırımlarla aşılı fide üretimine de başlayan tesisimiz, kısa sürede arttırdığı aşılı fide kapasitesi ile pazarda adından bahsettirir hale gelmiştir.

Antilsan Fide, yeni işletmesinde son teknolojinin kullanıldığı tamamen bilgisayar kontrollü seralarında sulama, ilaçlama ve iklimlendirmesi tam otomatik olarak ayarlanabilen ve hijyen koşullarının yüksek olduğu bir üretim tesisidir.
Eğitimli ve tecrübeli personeli ile sektördeki yenilikler, ve teknolojik gelimleri yakından takip eden Antilsan Fide, sektörde öncü olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir.

 

 

Antilsan Fide, yıllık 40 milyon adet sebze fidesi ve 8 milyon adet aşılı sebze fidesini teslim edebilecek üretim kapasitesine sahiptir.

İşletmemizde her türlü sebze fidesi üretimi, üreticinin çeşit ve viyol tipi tercihi doğrultusunda hastalıklardan ari, üretici adına doğrudan üretilerek teslim edilmektedir. Üretilen tüm fidelerde toprak hastalıklarına karşı T-22 Planter Box uygulaması yapılmaktadır.

Bize Ulaşın

Antilsan Merkez
Abdurrahmanlar Kasabası Zümrüt Mah. Hacı Kösteli Cad. No:35 Serik / ANTALYA

Tel: 0 242 732 34 05
info@antilsan.com.tr
İletişim formu için tıklayın »